O nas

Od początku istnienia postawiliśmy na intensywny rozwój i wdrażanie nowych, znacznie bezpieczniejszych i wydajniejszych technologii, realizując ideę 

Bezpieczeństwa przez Innowację 

Stale powiększamy ofertę naszych produktów o nowocześniejsze i bezpieczniejsze, mając na uwadze ciągle wzrastające zapotrzebowanie na asortyment najwyższej jakości. Posiadamy produkty uznanych europejskich i światowych marek, jak Univet, Mafepe, Robusta, Base i wiele innych.

Wraz ze wzrostem zapotrzebowania, rosnącym rynkiem i zwiększającym się obszarem naszych działań wprowadzamy nowych ludzi, którzy są do Państwa dyspozycji.
Wierzymy, że nawiązując z nami współpracę osiągną Państwo rozwiązania jakich od dawna poszukują nowoczesne firmy.

Jesteśmy w stanie zaprojektować dany produkt pod konkretne wymagania Klienta, zlecić jego produkcję i dostarczyć Klientowi w ustalonym terminie, dzięki czemu nasze usługi stoją na najwyższym poziomie.
Główne obszary w jakich działamy to doradztwo w doborze odpowiednich artykułów ochronnych, dostosowanych do konkretnych potrzeb firmy. Kolejny bardzo obszerny zakres działania obejmuje automatyzację. Wdrażamy systemy zarządzania środkami ochrony indywidualnej i narzędziami.
Nasze działania, przy optymalnym nakładzie kosztów i stosunkowo długim czasie eksploatacji produktów, są w stanie zapewnić Klientom najwyższą jakość usług  oraz zabezpieczyć zdrowie i życia pracownika.

W ofercie naszego sklepu znajduje się wybrany asortyment artykułów z zakresu Środków Ochrony Indywidualnej i BHP,  takich, jak: rękawice robocze - ochronne, obuwie ochronne - trzewiki, półbuty i sandały, okulary ochronne, gogle ochronne, osłony twarzy, maski, filtry, nauszniki i wiele innych.

Nie sprzedajemy produktów –  sprzedajemy rozwiązania

Lata bliskiej współpracy z naszymi Partnerami sprawiły, że  jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom produkty odpowiadające ich potrzebom.  Dzięki rozwiniętemu zapleczu Partnerów potrafimy stworzyć rękawice, okulary, obuwie, które stanowić będą rozwiązanie istniejących problemów związanych z bezpieczeństwem Twoich pracowników.

Staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów i dla obustronnej satysfakcji, wychodzimy naprzeciw konkurencji - jeśli nie mamy czegoś w ofercie, a jesteś tym zainteresowany to prosimy o kontakt!
Zapraszamy na stronę firmy
EDEN NET GROUP