Współpracuj z nami

WSPÓŁPRACA B2B 


Jeśli potrzebujesz obuwia ochronnego, rękawic czy okularów dla sowich pracowników my oczywiście je posiadamy, z jedną różnicą. Nasze produkty dają jeszcze więcej bezpieczeństwa więcej niż inne! Jeżeli potrzebujesz pary rękawic w której prawych będzie więcej niż lewych, jeżeli potrzebujesz zastosować inną tkaninę w obuwi lub jeżeli specyfika pracy wymaga wyjątkowych wymagań my mamy na każdy z tych problemów rozwiązanie.
Przez ponad 10 lat przy bliskiej współpracy z markami takimi jak Univet, Mafepe, Robusta Czy Base wypracowaliśmy model współpracy, który doskonale odpowiada potrzebom na Polskim rynku. Zaplecze naszych partnerów w laboratoria, własne biura projektowe sprawia, że razem potrafimy stworzyć rękawice, okulary czy obuwie dostosowane w pełni do potrzeb Twojej firmy. Trzy główne obszary w których specjalizujemy się sprawiły, że śmiało możemy powiedzieć, iż jesteśmy specjalistami w tych dziedzinach.

Jeżeli potrzebujesz większej ilości produktów dla swoich pracowników, bądź chciałbyś z nami współpracować napisz do nas, na pewno znajdziemy zadowalające rozwiązanie. 

WSPÓŁPRACA Z INFLUENCERAMI, TESTERAMI 

Jeżeli świat środków ochrony indywidualnej jest Ci bliski – pracujesz na co dzień w firmie produkcyjnej a po pracy lubisz majsterkować? A może zajmujesz się szeroko pojętymi testami produktów i chciałbyś przetestować jeden z naszych produktów? Zapraszamy do współpracy, napisz do nas a z pewnością, wspólnie stworzymy ciekawy projekt.