Opinie ekspertów

Prawidłowo dobrane obuwie, a przede wszystkim wygodne obuwie, pomaga zapobiegać powstawaniu haluksow, odcisków, płaskostopiu, problemom z kolanami, biodrami amaretto a także kręgosłupem. Obuwie, które nie zapewnia właściwej absorpcji wstrząsów i prawidłowego ukształtowania stopy może powodować bóle głowy. Dlatego tez podeszwa powinna być wykonana z materiału amortyzującego kontakt stopy z podłożem. Zastosowanie systemu idaptive w obuwiu robotniczym. Jest genialnym rozwiązaniem. System idaptive to elastyczna podeszwa która dostosowuje się do stopy w każdej fazie chodu zapewniając komfort, bezpieczeństwo i minimalizuje ryzyko powstawania wcześniej wspomnianych patologii.
Agnieszka Wójcicka
Fizjoterapeuta
Inwestycja w obuwie to inwestycja w nasze stopy, a ich w najbliższym czasie na pewno nie wymienimy na nową parę! Stabilizacja stawu skokowego oraz amortyzacja podczas chodu jest niezbędna przede wszystkim w pracy stojącej, chodzącej oraz pod obciążeniem. Dla szukających dynamicznego komfortu a także rozwiązania, które nie tylko ochroni stopy od zewnątrz, ale zapewni delikatną korekcję wstrzymującą rozwój wad stopy polecam buty z kolekcji Kaptive. System ten jest doskonale przystosowany do warunków pracy na nierównym i/lub twardym podłożu, ale również stabilizuje stopę, pozwalając zapobiec urazom. Buty z serii Kaptive wyróżnia nie tylko szczegółowo opracowana technologia i zwiększony komfort, ale również bardzo nowoczesny wygląd. Produkt zdecydowanie warty uwagi i polecenia.
Małgorzata Serafin
Biomedyczny specjalista ortotyki

Opinie klientów

5/5
”Buty godne polecenia. Super wygodne + zabezpieczenie. Realizacja zamówienia expresowa, profesjonalna obsługa, dostawa zgodna z opisem. Jeszcze raz polecam."
Kizz
5/5
"Przed długi czas szukałem butów, które byłby tak wygodne jak markowe buty sportowe. Pracuję po 10 godzin dziennie przechodząc z hali na halę, często dźwigając. Zdecydowałem się na model k-trek po słyszanych wielu pozytywnych opiniach o butach i nie żałuję. Buty są przede wszystkim lekkie, miękkie i bardzo wygodne. Mogę ich komfort porównać do butów sportowych i zdecydowanie je polecam."
Marek K.
5/5
"Super półbuty, bardzo wygodne"
Bogdan
5/5
"Bardzo dobrze wykonane, zgodne z opisem"
dk83.l
4/5
Wszystko przebiegło sprawnie, od kontaktu po wysyłkę. Zwrot butów (niestety były za małe) i odesłanie pieniędzy również bez problemów. Dziękuję
Adam
5/5
Bardzo profesjonalna i szybka obsługa.
Małgorzata
5/5
Wszystko szybko i profesjonalnie, no i buty ...świetne.
R.J
5/5
Zamowienie zgodne z opisem, buty dobre
Olszecki