Wkładki do butów

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Wkładki do butów roboczych

Aby poprawić jakość obuwia ochronnego warto zainwestować w odpowiednie wkładki do butów. Dzięki tym akcesoriom możemy zwiększyć komfort użytkowania oraz polepszyć właściwości obuwia roboczego. Na rynku spotykamy bardzo wiele rodzai wkładek do butów, więc ich wybór powinien być przemyślany i dostosowany do naszych potrzeb.

Rodzaje wkładek do butów

Wkładkę skórzaną lub tekstylną możemy stosować jako wymiennik wkładki dostarczonej z obuwiem.

Wkładka Dry’n Air to anatomiczna wkładka, która cyrkuluje powietrze. Zapewnia wysoką oddychalność i suche stopy przez wiele godzin. Została wykonana z antybakteryjnego, perfumowanego PU, dzięki czemu stopa jest mocno chroniona. Posiada również wbudowany system perforacji i kanałów, co tworzy obieg powietrza między stopa a podeszwą. Dzięki swojej grubości utrzymuje stopę powyżej podeszwy, co pozwala na zlikwidowanie uczucia hermetycznego zamknięcia stopy w obuwiu roboczym. Wkładki dostępne są w rozmiarze od 34 do 49 w zależności od rodzaju.

Wkładka Dry’n Air ESD to w 100 % oddychalny dodatek z doskonałą paroprzepuszczalnością. Ma właściwości antybakteryjne, która została wykonana z przewodzącego materiału z poliestru o wysokiej trwałości. Zapobiega także przykremu zapachowi dzięki warstwie węgla aktywnego. Spód wkładki został wykonany z miękkiej polimerowej pianki o otwartych komórkach. Posiada podparcie ergonomiczne łuku stopy i pięty, co zwiększa komfort podczas używania.

Wkładka Dry’n Air Gel to wkładka żelowa przeznaczona do kolekcji Platimun, Classic Plus, Planet, Miss Base, Hygiene, Classic, Smart. Wkładka ta poprawia ergonomię i absorpcję energii pięty. Dodatkowo rozprasza poziomo energię chodu jak również uderzenia. Ma też właściwości antybakteryjne i niweluje nieprzyjemny zapach po wielu godzinnej pracy. Występuje w dwóch rozmiarówkach: kobiecej od 34 do 42, i męskiej od 39 do 48.

Wkładka Super Comfort to wkładka polecana do kolekcji Platinum, Planet, Miss Base, Higiene, Classic oraz Smart. To dodatek antybakteryjny, przecigrzybiczny, a to wszystko dzięki filtrowi węgla aktywnego. Dodatkowo absorbują energię oraz przenoszą nacisk na spód wkładki.

Co dają nam wkładki?

Wkładki to niewielki koszt w porównaniu do butów roboczych, ale są w stanie znacznie poprawić komfort podczas pracy. Przyjmuje się, że taki dodatek wystarcza na pół roku , jednak warto sprawdzić ich stan zużycia przed założeniem obuwia.