Sport

Wyświetlanie 1–12 z 21 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 21 wyników

Buty ochronne sportowe na górskie wędrówki 

Góry to marzenie i cel wielu osób. Wychodząc na górskie szczyty, nie tylko chcemy poczuć satysfakcję, lecz również chcemy poczuć dziką przestrzeń. Góry to miejsce, gdzie oddajemy swoim myślom, rozmyślamy nad wieloma rzeczami. Pragniemy poczuć wolność. Jednak warunek jest jeden. Zanim wybierzemy się w górski teren musimy pamiętać o odpowiednim obuwiu roboczym. Sportowe buty ochronne, są podstawowym elementem, o które musimy zadbać wybierając się na górski szlak. Z propozycją odpowiednich butów pojawia się włoska marka Base. Produkuje ona profesjonalne buty do górskich wędrówek, które stworzone są z myślą nawet o najbardziej wymagających klientach i turystach. Odpowiednio wyprofilowane obuwie, wyposażone w nowoczesną podeszwę i amortyzującą funkcjonalnością, sprawi, że piesze wędrówki w górach będą czystą przyjemnością. Buty do spacerów ochronne, dostępne są w różnych wariantach. W tej kategorii znajdziesz obuwie ochronne wodoodporne. Dzięki nim możesz rozpocząć wędrówki o każdej porze dnia, bądź pory roku.

Ochronne buty do jazdy na rowerze 

Korzystając z pięknej pogody, każdy wyciąga z garażu lub piwnicy rower i przymierza się do wycieczki. Należy jednak pamiętać o odpowiednim wyposażeniu. Do bezpiecznej jazdy na rowerze potrzebne będą buty ochronne, które fantastycznie będą amortyzować stopy przed nierównym podłożem. Nacisk stóp będzie profesjonalnie kontrolowany dzięki nowoczesnej technologii i-adaptive. Marka Base sprawiła, że w tej kategorii możesz wybrać buty do jazdy na rowerze, które posłużą nie tylko do górskich spacerów, lecz także świetnie sprawdzą się w trakcie jazdy kolarką. Stopa może całkowicie odpocząć, a ty możesz czuć komfort ze swoich wycieczek. Sportowe buty ochronne posiadają szereg rozwiązań, dla sytuacji, w której narażeni jesteśmy na duży wysiłek fizyczny. Wybranie odpowiedniego obuwia, to strzał w dziesiątkę jeśli zależy nam na zachowaniu całkowitego bezpieczeństwa. Tak samo jeśli szukasz butów do nordic walking, koniecznie musisz zapoznać się z naszą ofertą, która jest pełna nowoczesnych rozwiązań. Ochronne buty do nordic walking, sprawią, że stopa w żadnym stopniu nie odczuje tego zmęczenia. A Ty możesz cieszyć się aktywnością na świeżym powietrzu. Koniecznie sprawdź jak profesjonalnie wyglądają nowoczesne buty sportowe, które śmiało możesz wykorzystać jako element wyposażenia nordic walking.

Okulary ochronne sportowe 

W czasie pieszych wędrówek, jazdy na rowerze lub spacerach koniecznie zabezpiecz swój wzrok. Proponujemy fachowe okulary ochronne, dzięki którym będziesz mógł cieszyć się ochroną swoich oczu, zgodnie z zastosowaniami nowych zasad BHP. W tej kategorii dysponujemy jedynymi w swoim rodzaju okularami do jazdy na rowerze, które świetnie sprawdzą się w trakcie jazdy po nierównym gruncie czy stromych ekstremalnych zboczach. Wykorzystaj możliwości najnowocześniejszej technologii i nie pozwól, by tak mały drobiazg jak okulary ochronne mógł wpłynąć na jakość Twoich górskich wycieczek. Zdecyduje się na wybranie profesjonalnych okularów i ciesz się fantastyczną przygodą w górach.