Producent Base Protection

Wyświetlanie 1–12 z 156 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 156 wyników

Czym jest najnowsza kolekcja kaptive?
Marka base przy tworzeniu nowej kolekcji za cel obrała sobie komfort użytkownika i jego zdrowie! Tak powstała kolekcja Kaptiv z wbudowanym nowoczesnym systemem idaptive. Kolekcja Kaptive to propozycja obuwia o niesamowitym designie. Sportowy wygląd, jasne kolory to elementy, które możemy w tej kolekcji zauważyć na pierwszy rzut oka. Obuwie z tej
kolekcji zostało zaprojektowana tak aby zapewnić doskonałą synergię miedzy bezpieczeństwem, stabilnością a zwinnością w każdej sytuacji. Wydajność, dynamika i komfort to główne cechy które
przypisują obuwi użytkownicy.
Jakie ma cechy wyróżniające?
Przede wszystkim wyróżnić musimy dwa elementy. Pierwszy z nich to system i-daptive a drugi system zapięcia BOA.
Czym jest idpative?
i-daptive to inteligentny system, który dostosowuje się do stopy, aby zapewnić niesamowite poczucie dynamicznego komfortu. Jak działa technologia i-daptive? System i-daptive działa na kilku poziomach.
Pierwszy z nich zapewnia stabilność stopy, a w przypadku małych bocznych oscylacji koryguje oś stopy, przywracając ją do optymalnej pozycji. Kolejny element to ułatwienie stąpania, dając płynność przechodzeniu między palcami, poprzez modułowy proces zwany „zmienną geometrią”.  Ostatni ale niezwykle ważny elementy to to iż system dostosowuje się do szorstkiej, nierównej powierzchni gruntu, zachowując się jak aktywne zawieszenie, które amortyzuje stopę.
Niezwykle ważny w tym systemie jest element pomocy przy kolejnym kroku, wynikający z podniesienia w lekkim stopniu ku pięcie wkładki idaptive – co w konsekwencji nie obciąża kręgosłupa i stawów.
Dodatkowo przy większym obciążeniu (głownie dźwiganie) idaptive rozprasza energię co również w znaczący sposób wpływa na zdrowie użytkownika.
Czym jest system BOA?
System Boa® zapewnia rozwiązania w zakresie zamykania i regulacji obuwia. Opatentowany system został zaprojektowany w celu optymalizacji dopasowania i zapewnienia precyzji przy zapinaniu obuwia.
Dla użytkownika system ma ogromne znaczenie gdy w rękawicach musi zapiąć buty – wtedy to sprawnie przebiega cały proces.
Dla kogo buty z kolekcji Kaptive?
Modele z zapięciem BOA czyli k-rush, k-trek, k-jump doskonale sprawdzą się dla pracowników którzy na co dzień muszą wykonywać swoją pracę w rękawicach roboczych. Ułatwia to ich zarówno zapinanie jak i odpinanie, ściąganie w przypadku szybkiej reakcji jest niesamowicie szybkie. Jeżeli szukasz butów roboczych, które będą szybkie w aplikacji zdecydowanie postaw na te z kolekcji Kaptive. Każdy model z kolekcji Kaptiv ma wbudowany system idaptive. Co sprawi, że będą one idealne dla wszystkich osób które dużo chodzą w pracy czy przemieszczają się z budynku do budynku czy przebywają podczas swojej 8 godzinnej pracy zarówno na zewnątrz jak i w środku. Doskonale dostosowują się do nierównie powierzchni na której stąpasz.