Trzewiki ochronne

Wyświetlanie 1–12 z 60 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 60 wyników

Trzewiki ochronne

Na przestrzeni wieków trzewiki pojawiły się po raz pierwszy jako element zbroi. Dziś mają zupełnie inny wymiar i charakter. Ich kontynuacją jest współczesny wzmocniony typ obuwia ochronnego. Trzewiki ochronne to połączenie wygody i bezpieczeństwa. W zależności od materiału może zapewnić ochronę w obszarach przemysłowych, branży motoryzacyjnej, a także na placach budowy. Doskonale sprawdzą się w środowisku usługowym lub logistycznym, a także w ogrodnictwie, rolnictwie czy też leśnictwie.

Oferta- trzewiki ochronne

W naszym asortymencie znajdziecie odporne obuwie do pracy wykonane z zamszu, skóry licowej lub welurowej. które spełnią swoje zadanie podczas wykonywania rozmaitych prac fizycznych. Prezentowane trzewiki ochronne charakteryzują się dużą odpornością na uszkodzenia, a przede wszystkim spełniają normy europejskie. Ze względu na wyższą cholewkę trzewiki doskonale chronią stopę oraz kostkę przed uszkodzeniami. Amortyzują stopę podczas złego stąpnięcia, zapewniając przy tym maksymalną ochronę. Bardzo często w trzewikach występuje bieżnik samoczyszczący, co zapewnia maksymalną przyczepność na różnych powierzchniach. Antypoślizgowość jest nawet 2-krotnie wyższa niż wymagana norma. Trzewiki ochronne są też zaopatrzone w przeróżne wkładki, które korzystnie wpływają na kondycję stóp podczas pracy.

Trzewiki od Base i Robusta

W naszej ofercie prezentujemy buty robocze marki Base oraz Robusta. To znani europejscy producenci obuwia roboczego na całym świecie. Na podstawie badań i doboru odpowiednich materiałów zostały stworzone solidne trzewiki do pracy. Są nie tylko komfortowe w użytkowaniu, ale przede wszystkim chronią twoją stopę przed urazami, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo. Trzewiki ochronne od tych producentów są godne polecenia i warto rozważyć zakup na wiele miesięcy lub lat.

Przede wszystkim wybierając obuwie robocze musimy dobrać ich odpowiednio do swojego rozmiaru i zastanowić jakie buty będą Ci potrzebne do pracy.