Jazda quadami

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Buty ochronne do jazdy na quadzie

Każdy zapalony pasjonat sportów ekstremalnych koniecznie powinien pamiętać o odpowiedniej ochronie swojego zdrowia. Taki sport jak jazda na pojazdach czterokołowych – quadach wymaga dodatkowych zabezpieczeń. Oprócz kasku, rękawic, koniecznie pamiętaj o wyposażeniu się w obuwie. W tej kategorii możesz znaleźć buty do jazdy na quadzie. Specjalnie z myślą o tym sporcie pojawiła się kategoria, w której możesz znaleźć profesjonalne buty sportowo-robocze. Będą zdecydowanie chronić Twoje stopy w trakcie jazdy, a także w żadnym wypadku nie poczujesz ich na stopach, gdy będziesz musiał przeprowadzić pojazd przez nierówny teren lub przez podmokłe miejsce. Oferujemy obuwie, które będą wodoodporne i sprawią pełen komfort przy praktykowaniu swojej pasji, jaką jest jazda na quadzie.

Jakie buty wybrać do jazdy na quadzie?

Koniecznie sprawdź nasz asortyment, który pełny jest profesjonalnych butów roboczych włoskiej marki BASE. Linie obuwia BHP, którą Ci oferujemy została wykonana według najnowszych standardów europejskich i spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Buty posiadają odpowiednie wkładki, które chronią stopę przed uszkodzeniem. Termoregulacja i system Smell Stop pochłaniają brzydki zapach. Jazda na quadzie najlepiej wychodzi w ekstremalnych warunkach, na przykład latem. Dobra pogoda sprzyja szalonym przejażdżkom. Na pytanie jakie buty wybrać do jazdy na quadzie, możemy pomóc Ci wybrać odpowiedni rodzaj buta. Posiadamy różne rozmiary butów. Zarówno męskie, jak i damskie modele. Bo kto powiedział, że na quadach mogą jeździć tylko mężczyźni? Quady to pojazdy, które pokochały również kobiety. Profesjonalne buty BHP zostały przystosowane do ekstremalnych warunków. Nierówna powierzchnia, zła pogoda, czy innego rodzaju przeszkody, w żadnym wypadku nie będą stanowić problemu. Od tej pory jazda na quadzie będzie czystą przyjemnością i zdecydowanie poprawi jakość jazdy.

Sportowe buty robocze do jazdy na quadzie

Zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn przygotowaliśmy buty do jazdy na quadzie, które będą stanowić pełne zabezpieczenie. Możesz wybrać buty, które posiadają chroniący podnosek, dzięki temu Twoje palce zostaną uchronione przed ewentualnym uderzeniem. Możesz sięgnąć po buty z podeszwą antypoślizgową, a także po buty sportowe robocze, które nie przepuszczają wody.