W ogródku/działce

Wyświetlanie 1–12 z 48 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 48 wyników

Buty robocze dla ogrodnika 

Ogrodnicy uwielbiają, gdy po długiej zimie można chwycić narzędzia ogrodowe w dłoń i rozpocząć ciężką, ale jakże fascynującą pracę w ogrodzie przy wiosennym wietrzyku. Warto zadbać o fachowe wyposażenie nie tylko ogrodowego magazynku, ale również o własny bezpieczny ubiór. Specjalnie dla tych, co uwielbiają przekopywać ziemię i sadzić nowe rośliny, oferujemy buty do pracy w ogrodzie, które zapewnią pełne bezpieczeństwo. Buty ogrodowe powinny odznaczać się szczególnym wykończeniem. Wczesną wiosną po zimie w Twoim ogródku grunt jest bardzo wilgotny, a nawet bardzo mokry. Potrzebujesz buty dla ogrodnika, która będą wodoodporne i nie dopuszczą do przedostania się wody wewnątrz buta. Każda praca w ogródku jest inna, jedni sadzą warzywa, drudzy szykują śliczną rabatę, a jeszcze inny dbając o każdy detal szykują podwórko na piękne słoneczne lato. Na sam początek polecamy buty ogrodowe ocieplane. W marcu, gdy już w pełni będziemy gotowi do pracy, pogoda może być zmienna i może nas zaskoczyć. Nie pozwól przeziębić stóp! Koniecznie zadbaj o swoje zdrowie i wybierz buty ochronne dla ogrodnika, które zapewnią ochronę.

Jakie buty do ogrodu wybrać? 

To jest ważne pytanie, które zadaje sobie każda osoba chcąca rozpocząć sezon. Dlatego wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i polecamy Ci obuwie dla ogrodnika, wyposażone w termoregulację. Sprytnie połączysz bezpieczeństwo pracy z pełnym komfortem dla stóp. Już nigdy więcej, żadne buty ogrodnicze Cię nie rozczarują. Tym razem trafiłeś na prawdziwą perełkę. Proponujemy buty marki Base. Najnowocześniejsza włoska technologia opracowana, by spełniać europejskie standardy stworzyła buty do prac w ogrodzie z myślą o całkowitym bezpieczeństwie.

Obuwie do pracy w ogrodzie

Każdy z nas wie, że różne sytuacje mogą spotkać ogrodników. Czasem przez nieuwagę strącimy coś na stopy lub duży przedmiot upadnie wprost na place. Stąd masz świadomość, jak ważne są buty ochronne dla ogrodnika, ich jakość i wykonanie. Włoski producent butów BHP przewidział takie sytuacje w codziennym życiu ogrodnika i stworzył obuwie ogrodowe, które będzie 100% ochroną na wypadek niebezpiecznych sytuacji.

Robocze buty ochronne dla ogrodnika

Dedykując nasza linię ochronnych butów roboczych postaraliśmy się zadbać nie tylko o ogrodników, lecz także o panie ogrodniczki. Oferujemy buty ogrodowe damskie, które pokocha każda miłośnika roślin i krzewów. Buty ogrodowe męskie dostępne są w różnych rozmiarach, zarówno panie, jak i panowie znajdą idealny numer obuwia.

Okulary do pracy w ogrodzie

Już wiemy, że zależy nam na wysokiej jakości bezpieczeństwa pracy w ogrodzie, jednak zdajemy sobie sprawę z tego, że nie możemy dbać jedynie o jeden element naszych wysiłków. Chrońmy też nasze oczy. Dlatego oferujemy okulary dla ogrodnika, które będą dbać o nasz wzrok na wypadek potencjalnych urazów. Co to znaczy? Czasem w trakcie robót, coś może odprysnąć, jakiś element może trafić nam do oczu i tym samym możemy uszkodzić wzrok. Tak się nie stanie, jeśli zabezpieczysz się i wybierzesz okulary ochronne dla ogrodnika. Dbaj o zdrowie swoich stóp i ochronę wzroku, a każda praca w Twoim ogródku będzie tylko przyjemnością.