W lesie

Wyświetlanie 1–12 z 32 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 32 wyników

Buty dla leśników

Wiadomo, że praca w lesie wymaga wielkiego poświęcenia. Wśród nas jest wielu miłośników leśnych wypraw. Warto szczególnie zadbać o pełne wyposażenie i przede wszystkim bezpieczeństwo, jeśli wiemy, że przez najbliższe parę godzin w ciągu dnia będziemy przebywać w lesie. Przygotowaliśmy dedykowaną ofertę. W tej kategorii znajdziesz buty do pracy w lesie dla każdej osoby, która trudzi się zawodem leśnika lub pracuje przy wyrębie drzew. Przykładamy szczególną uwagę do obuwia, które ma zapewnić pełną ochronę pracy, jak również komfort. Buty dla pracowników leśnych wykonane przez włoską firmę Base, cechuje nowoczesna technologia produkcji. Spełniające wszystkie standardy i normy europejskie obuwie robocze dla leśników, zapewnią całkowite bezpieczeństwo w trudnych warunkach pracy.

Jakie buty dla leśnika wybrać? 

W tej ofercie zdecydowanie podkreślamy jak ważną rolę w codziennej pracy w lesie spełniają obuwie robocze. Koniecznie musisz wiedzieć, że o zdrowie stóp należy dbać codziennie. Tym bardziej w pracy. Wychodząc naprzeciw Twoim wymaganiom prezentujemy obuwie robocze dla pracowników leśnych. Buty cechuje wysoki standard wykonania. Materiał cholewki obuwia jest solidny, odporny na przetarcia, a co więcej podnoski butów wyposażone zostały w dodatkowe wspomaganie i ochronę, która skutecznie sprawia, że palce stóp nie ucierpią przy ewentualnym upadku jakiegoś przedmiotu na stopy. Oczywiste jest, że buty dla leśnika powinny być wygodne. Tylko dzięki włoskiej marce Base, jesteśmy w stanie połączyć komfort i bezpieczeństwo pracy. Obuwie dla leśników dodatkowo wyposażone są w elastyczną i amortyzującą gumę, to ona odpowiada za to, aby stopa nie odczuwała zbyt dużego nacisku ciała. Dzięki temu praca wydaje się być znacznie lżejsza.

Ochronne buty dla leśniczych 

Warto zadbać o to, aby buty dla leśniczego stanowiły duży atut w jego codziennej pracy. Praca w lesie wiąże się z przemieszczaniem przez różne tereny. Dbaniem o leśną zwierzynę i kontrolowaniem całego ekosystemu. Buty ochronne dla leśnika powinny służyć na długie lata. Stąd proponujemy buty marki Base, która posiada niezliczoną ilość modeli. Nowoczesny wygląd butów nadaje im charakteru. Sprawia, że ochronny but sportowy nie jest zwykłym obuwiem bhp, ale poprzez włoskie szycie i dbanie o detale, zabezpiecza stopy. Komfort stóp w ciągu dnia, przy pracy jest najważniejszy.

Obuwie dla myśliwego

Identyczna sytuacja jest z ochronnym obuwiem dla myśliwego. Tutaj również proponujemy buty, którym nie straszne podmokłe tereny. Bardzo często myśliwi wstają wcześnie rano, by zapolować na zwierzynę. Przemieszczają się przez różne tereny, porośnięte wysoką trawą lub bardzo wilgotne. Obuwie myśliwskie powinny być wodoodporne i stanowić ochronę stóp w każdych warunkach nie tylko atmosferycznych, lecz również dostosować się do każdego podłoża. Buty dla myśliwego, który uwielbia las możesz wybrać w wielu rozmiarach. Różnorodność modeli butów, sprawia, że każda osoba wybierze dowolną parę butów. Wymienne wkładki do obuwia to kolejny atut. Dzięki temu możesz profilować stopę. Każda wędrówka po lesie zmieni się w pełen komfort. A leśne łowy będą kusić jeszcze bardziej. Wybierz zatem ochronę dla Twoich stóp idealną dla pracy jaką wykonuje myśliwy.