W domu

Wyświetlanie 1–12 z 87 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 87 wyników

Buty ochronne do prac domowych

Szukasz prawdziwie solidnych butów, które sprawią, że każda praca w obejściu domowym będzie samą przyjemnością? Koniecznie sprawdź obuwie ochronne marki Base. W tej kategorii znajdziesz męskie buty do pracy, które sprawdzą się dla każdej złotej rączki. Dbając o prawdziwe bezpieczeństwo pracy postawiliśmy na nowoczesną technologię i modernistyczne wzornictwo. Włoska marka Base stworzyła buty ochronne do prac w domu, które sprawią, że domowe usterki naprawią się same w mig. Mówi się, że większość wypadków przytrafia nam się właśnie w domu. Często sami próbujemy coś naprawić. Wolimy zrezygnować z ofert fachowców i zdajemy się na własne umiejętności. Dlatego zadbaj koniecznie o buty robocze do prac domowych, które zadbają o Twoje stopy. Niezależnie od tego jaka jest pora roku powinieneś, skupić się na zapewnieniu bezpieczeństwa dla zdrowia własnego i swojej rodziny.

Jak zadbać o bezpieczeństwo w domu?

Podobno co piąty wypadek zdarza się właśnie w domu. Mówi się, że blisko 70% osób, które trafiają do szpitali, to osoby, które doznały urazu w wyniku upadku w domu. Poślizgnięcia są najczęstszą przyczyną silnych stłuczeń, zwichnięć, a nawet złamań. Koniecznie zadbaj o domowe BHP i wybierz prosty sposób, by uchronić swoje zdrowie przed nagłą sytuacją. Buty ochronne męskie i damskie, będą stanowić świetne rozwiązanie. Polecamy obuwie do pracy w domu, które wyposażone zostały w amortyzującą podeszwę. Bardzo ważna jest struktura budowy buta. Dlatego z pełnym przekonaniem polecamy buty ochronne antypoślizgowe, które w 100% ochronią przed nieoczekiwanym upadkiem. Stosunkowo niewielki koszt, który całkowicie podniesie poziom bezpieczeństwa w Twoim domu. Sytuacją normalną jest, że często próbujemy poradzić sobie samodzielnie bez fachowców. Jednak potrafią zdarzyć się nieoczekiwane zdarzenia, które wymagają natychmiastowej reakcji. Profesjonalne obuwie, będą stanowić jeden z elementów wyposażenia BHP dla Twojego domu.

Okulary ochronne do prac domowych

Oferujemy w tej kategorii możliwość, wybrania nie tylko obuwia roboczego, lecz również okularów ochronnych, które zabezpieczą Twój wzrok. Przy reperowaniu domowych sprzętów, może nagle i nieoczekiwanie odprysnąć jakiś element. Najczęściej na uraz narażone są oczy. Koniecznie chroń wzrok. Wybierz okulary ochronne, które będą zapobiegać ewentualnym urazom. Nie tylko jednak urazy mogą uszkodzić wzrok, mogą również sprawić to chemiczne opary. Okulary ochronne do prac domowych zdecydowanie pomogą Ci, zadbać o najbardziej newralgiczne miejsca na ciele, które będą miały wpływ na Twoje zdrowie i samopoczucie.